Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz WN31RD #397 üzenetére

    Rossz oldalról közelíted meg! Persze, hogy egy törvényen lehet vitázni, ellenérveket felhozni, vagy esetleg hülyeségnek tartani, ez hívják véleménynek. Itt viszont közel sem erről van szó. Egy, azaz egyetlen egy ember sem említette, hogy az a baj, hogy törvénybe ütözik az illegális szoftverhasználat. Ezzel senkinek sincs gondja...

    Csak, hogy egyszerűbbe legyen:
    Magyarországon törvény tiltja, hogy embert öljek.

    A Te álláspontod szerint (jogosan) lehet azon vitatkozni, hogy valóban bűntetni kellen-e, vagy mivel kellene büntetni az emberölést.

    Jelen esetben itt viszont a vita tárgya az, hogy bár büntetik az emberölést, elfogadom, tudom, hogy rossz (és büntetendő), de mégis megcsinálom, nem értem mi ezzel a baj, és igazából Te vagy a hülye, mert nem ölsz embert, sőt igazából én nem is vagyok bűnös, mert nem tudják megakadájozni, hogy embert öljek. Ha azt akarják, hogy ne öljek embert, akkor akadájozzák meg, ahogy tudják, ha nem tudják, magukra vessenek, és külnben is, nekem nincs kedvem betartani a törvényt, akkor nem tartom be.

    A példa sarkos, nem a szoftverlopás-emberölés közti párhuzamot kell fogyelni...

    [ Szerkesztve ]

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák