Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Quent1n #48 üzenetére

    Rendeltetésszerű használat mellett (és sérüléstől mentes modell esetén) a modell vízálló.

    Nézd, én a fehér V-m mikrofonját nem rendeltetésszerűen takarítottam, meg is sértettem a vízzáró réteget, így aztán annak ellenére, hogy nem látszódott külsérelmi nyom, nem vittem vízbe, mert tudtam, fenn áll a veszélye a beázásnak.

    Ha én tudom nem egy vízálló Xperiám használni, és az esetleges hibákat felfedezni, akkor tudom mérlegelni, hogy az bizony már nem feltétlenül tudja ellátni az adott feladatát...

    Mindezektől függetlenül a gyártó nyugodtan megadhatja a minősítést, ellenben ennek feltételei vannak.

    De minden így működik.
    Ugrás előtt is szemrevételezéssel ellenőrzöd a felszerelésed, mint ahogy a búvárok is mindig ellenőrzik.

    Bolondbiztos vízálló telefont csak úgy lehet készíteni majd, ha már a SIM nem a készülékben lesz, ha csak vezetéknélküli töltést és adatátvitelt használunk, azaz teljesen zárt készülékek lesznek.

    De például betört kijelzővel sem javallt a vízbe vitel, mert előfordulhat, hogy ott keletkezik szivárgás.

    (#50) joey20:

    ...ez nem igaz. 4 modellel is cáfolom.

    Az, hogy van gyártási, vagy használati hibából eredő beázás nem jelenti azt, hogy parasztvakítás.
    Akkor ezekszerint a hajók nem úsznak, mert van amelyik elsüllyed, vagy a tengeralattjárók sem vízállóak, mert van amelyik beázott tömítés, vagy egyéb hiba miatt...

    Kb, mint az összes iphone rossz telefonnak, mert volt olyan széria, ami jelet vesztett bizonyos fogásnál. Ott sem mindegyikre volt jellemző ugye?!

    [ Szerkesztve ]

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák