Új hozzászólás Aktív témák

  • tatomi92

    aktív tag

    Sziasztok,

    múlt hét óta én is csatlakoztam egy Pixel 7-el (iPhone 11-et váltott).

    Vegyesek az érzelmeim egyelőre.

    Az ujjlenyomatolvasó nálam össze-vissza működik /Spigen üveg van rajta és be van kapcsolva a screenprotector mode/, pedig duplán adtam hozzá az ujjaim.
    Ha egy megnyitott képről (pl. Redditen) szeretnék visszalépni a hírfolyamra, akkor jó hosszan kell "símitanom" a kijelzőt. De ezt más alkalmazásban is észrevettem már.
    Az akkumulátort nem érzem olyan erősnek, pedig az előző készüléken már csak 83%-os volt az akkuállapot és ott mintha jobban bírta volna a napot a telefon.
    Maga a készülék fizikailag rendben van, nagyon szép formailag és a kijelzője is ott van.
    Az Android rendszert szoknom kell (3 évig iOS-t használtam)

    Kérdéseim:

    az ujjlenyomatolvasón hogyan tudnék javítani? Általában este nem veszi be az ujjakat, napközben -fényben- jobban műküdik.

    OTP kártya Wallet-ben történő használatára van valami megoldás (Revolut, Simple kártya nélkül?) Ez sajnos nagyon hiányzik.

    Telekomos kártyával használom, így VoLTE van is, VoWifi csak root-tal lehet (+5g is)?

    Egyéb: én egy Ringke Onyx tokkal használom, szerintem elég masszív és jó tapintású, de mégsem lesz hatalmas tőle.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 14 Pro & Google Pixel 7

Új hozzászólás Aktív témák