Új hozzászólás Aktív témák

  • marked one94

    őstag

    Egy kicsit részletesebben elmesélem én hogy ismerkedtem meg vele. Nekem egy általános iskolás régi barátom kezdett el vele foglalkozni és nővéremhez jött "elemzésre" ( így hívják az első találkozót az ügyféllel) beszélgettek vagy másfél 2 óráig, engem nagyon nem érdekelt. Itt volt barátnőm inkább vele foglalkoztam. Megkérdeztem nővéremnek miről volt szó nagyon nem tudta vissza mondani de ez lényegtelen is. Utána jött, újra ismerősöm 1 hét múlva, valami másik sráccal aki a vezetője volt. Ekkor se mentem ki mert hidegen hagyott a dolog. De mikor vége lett megkérdeztem nővéremet miről volt szó mondta hogy kötött egy szerződést. Signal életbiztosítást és havi 14500ft kell fizetnie és 10 év múlva valami nem tudom már hány milliós összeget fog kapni. Utána pár nap múlva megint jött ismerősöm valamit egyeztettek nővéremmel de pont elkapott a konyhába kérdezte miújság van velem stb. Elkezdtünk beszélni mondta miújság van vele én is meséltem. Mondta hogy régóta ismer stb menjek el majd egy ilyen infós estre hozzájuk mer ttudja hogy megbízható vagyok és neki ilyen emberekre van szüksége. Jól van mondtam majd elmegyek stb. Na ez után elkezdett nekem írogatni minden nap facen stb hogy mizu van velem, átgondoltam-e a dolgot meg mondott egy napot mikor mehetek. Megmondom őszintén sok kedvem nem volt, de tudtam hogy ha nem megyek el sose fog leszállni rólam. Na ez előtt még volt egy találkozó az ő vezetőjével ahol csinált velem egy ilyen kis "állásinterjút". Végén volt egy nagy kamu rész hogy mivel neki most nem kell ember a csapatába ezért fent a pesten az irodába megpróbál engem bejópofizni mert lát bennem potenciát. Másnap hívott is hogy sikerült neki beszervezni, győzködni kellet az igazgatóságot stb de megfeleltem így mehetek és csinálhatom csak rajtam múlik. Ez volt az egyik kamu dolog amivel találkoztam. Elkezdtem járni heti 2x kellet menni mindig este 7-9ig tartott. Csináltam amit mondtak mert láttam ismerősömön hogy jól lehet vele azért keresni és a pénz megmondom őszintén vonzott.
    Van az a része a dolognak hogy megtörténik az elemzés az elemző füzettel és akkor ezt kivizsgálják és akkor-e szerint megtalálják a legjobb megoldást. Aha a nagy faszt. Van bejáratva náluk 3-4 életbiztosítási szerződést és azokat adják mindenkinek. Amelyiket megtanulja a ovb kolléga kitölteni azt fogja mindenkinek oda adni. Itt pl mindenki generali "megoldás" szerződést adtak. Akkor a másik nagy ütőlapjuk hogy jó ügyfél, munkatárs kapcsolat legyen. Mindig telefonálni beszélni az ügyféllel jó pofizni nekik stb hogy ezzel is meggyőzék hogy nekik kell a szerződés. Nekem ez a része nem ment mert valahogy mindig azt éreztem hogy átverem az ügyfelet meg lehúzom. Sose éreztem azt hogy ha én kötök velük egy szerződést milyen sokat tettem értük és a jövőjük felé. Nekem ehhez nem volt gyomrom csinálni így én mondtam is hogy köszönöm de ott hagyom. 1 Hete, hogy ott hagytam és sokkal nyugodtabb lettem több időm van barátnőmre és a hobbiaimra. ideje csak nyűg volt ezt csinálni mindig ügyfelekkel beszélni időpontot egyeztetni nekem ez nem élet. Pénz ott van benne csak ehhez nagyon jó ismerős kapcsolatok kellenek akiknek van felesleges havi 10-20k hogy ilyenre kidobják. Nekem nem volt meg ez így halott ügy volt. Minden azért nem írtam le most hirtelen ennyi jutott eszembe. Ha van valami kérdés megpróbálok válaszolni, meg egy kicsit összevissza írtam :B

    You'll Never Walk Alone

Új hozzászólás Aktív témák