Új hozzászólás Aktív témák

  • RootRulez

    félisten

    válasz fateless #129 üzenetére

    Megy a butítás és kész. :( Pl.: Lenyomják a TV nézők torkán a sz@r műsorokat a sz@r reklámokkal és egy vásárló-minden pénzét elköltő, reklámzabáló zombit akarnak belőlünk létrehozni. Mit ne mondjak, jó úton haladnak...

    Fogjátok rám, hogy ez is egy összeesküvés elmélet, de mióta EU van a vetélkedők se olyan nehezek (pl széf, kettő közül döntsd el, és ha a végén szerencséd van, akkor nyersz)

    Bár van az M1-en a maradj talpon, (éjjel M2 ismétli). Na az már egy komolyabb tudást kívánó vetélkedő, nem divatmajmoknak való. :N (bár ebben Gundel is benne van, mert Balázzsal nem lehet egy lapon említeni. :N)

    De elkanyarodtam, szóval butítanak és mivel látják, hogy sikerül, adják a sok szemetet drágán, ennyi. :( Közbe meg a magyar jó minőségű termékeket előállító termelők tönkremennek vagy elkezdenek gagyit gyártani...

    Írhatnék még erről oldalakat, de lehet átmenne politizálásba, vagy más itt a fórumon tiltott témába...

    ...

    Most TV-vel, TV műsorokkal példálóztam, mondhatjátok, hogy nem TV-ztek, de a sok idétlenséget, még ha elzárkózol tőle se lehet kikerülni, mert sokszor a csapból is az folyik (lásd valóvilág), nem néztem, a végén bent maradt 3 emberből egynek a nevét mégis tudom...

    Lassan nem lesznek sztárjaink (az a klasszikus értelembe vett) csak celebjeink, mert ez kell a népnek. :(

    Na, de tényleg befejezem...

    [ Szerkesztve ]

    ═════════════════════════════════════════

Új hozzászólás Aktív témák