Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz CharlieDrop #37 üzenetére

    Igen, azért mondtam, hogy területi / lakhely szerint változnak az árak / szolgáltatás minősége is szerény hazánkban ! (lehet nem csak hazánkban) :K

    Am. a Telekom az 1-ik kedvencem ! Made In Germany !? :Y , itt egy vagyon... náluk meg kb. ingyen adják.. (itt M.O. -n megél a vállalat kb..) , továbbá mikor lejár a hűségidő.. a díj automatán emelkedik a hűségidőt nem tartalmazó díjra (tapasztalat) , a szolgáltató nem módósítja automatán a szolgáltatások díját az épp aktuális díjra , aki ezt nem nézi / nem veszi észre az szívja és fizet ! (azért amit nem is kéne...)
    Mikor lejár a hűségídő akkor egyből kell új szerződést írni amivel megint válal az ember new időt, kedvezőbb / akkor hivatalos áron ! (mindjárt havi x ezret megtakarít csak azon...)

    (#39) bteebi : +1 (már akartam írni, de megelőztél ! ;)

    (#47) Tapsi : 20 mega sz.tem bőven elég :)

    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák