Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Doki-HUN1978 #55 üzenetére

    Dehogy valótlan! :U

    3 dolog van mindkét oldalon. A valós és a vélt problémák ill. az egyénileg konfigból adódó gondok. A problémák nagy része vélt, majd jönnek az egyéni, konfigból adódó gondok, és végül a valós driver gondok, amik igen elenyésző számban fordulnak elő.
    Az hogy te mást sem olvasol, nem jelenti azt hogy azok valós problémák, mint ahogy azt se jelenti hogy azért mert nálam nincs gond, én vagy a spíler. A driver cseréhez nem kell Einsteinnek lenni, mert a telepítő tartalmazza az uninstall funkciót is, és miután újraindult magától uninstall után, már lehet is telepíteni az új drivert. Marha bonyolult. :) Akinek ez gondot okoz, annak nem való gép és jó VGA.

    Ki az akinek nem az ár/teljesítmény a fontos? :U Általában mindenki ez alapján vásárol, csak 1-2 fanatikus nem. A megbízható használhatóság? Miért ne lenne fontos? Felsoroltam az elmúlt idők legjobb kártyáit amik nálam jártak. De még1x...

    3870X2,GTX260,GTX280,GTX285,GTX295,HD4890 CF,HD4890,4870X2.

    Ezek közül egyikkel se volt gondom driver szinten, mindegyik megbízhatóan és problémamentesen működött, amíg használtam. És akkor tedd fel a kérdést magadnak ki a hülye....Azok akik össze vissza óbégatnak baromságokat a neten, vagy én, aki betettem a kártyákat, és problémamentesen használtam, mindenféle driver gondok nélkül, szintől függetlenül. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák