Új hozzászólás Aktív témák

  • Chuck Norris

    senior tag

    válasz puszta123 #724 üzenetére

    Nem azért írom, hogy lebeszéljelek, vagy osszam az észt, csak elmondanám a tapasztalatomat a kijelzőröl, összehasonlítva a kategória másik modelljével. Ez előtt egy spicam volt ami ugyebár kapacitív, meg egy picivel nagyobb is, azt is hozzáteszem, hogy lecseréltem azt az LG-re, mert nem tetszett. Nem akarom egyiket sem szidni vagy dicsérni csak elmondom, hogy mit láttam, és azt is előre mondom, hogy meg vagyok elégedve az LG-vel.
    Az ikonok az LG-n egy elmosódott pacának látszódnak a másikhoz képest, valamint ha ugyan azt a képernyőt, ugyan olyan beállításokkal néztem a két készüléken akkor is az LG képét egy megsárgult papirhoz tudnám hasonlítani a másik kontrasztosságához képest. A samuban a fehér az fehér volt itt inkább olyan sárgás. Nyomkodásikag a samsung egy kemény tükörsíma felület, az LG meg egy egy olyan besüppedős valami, ahol vagy eltalálja az ember amit nyomni akart, vagy nyomhatja a visszanyilat.
    Gépelésben szinte össze se lehet hasonlítani a kettőt, az LG-n kész kínszenvedés állított üzemmódban begépelni bármit is, ráadásul súlyosbítja a helyzetet, hogy nincsenek navigációs gombok amivel lépegetni lehetne. A notifications menüt szinte le se lehet húzni az LG-n, a tesztelőnek sem sikerült a cikkben, én is már inkább a menügombokkal veszem elő, ez is sajna a képernyő hibája. Tényleg nem akartam lehúzni a telefont de ez a nem kapacitiv kijelző nagyon elrontja az amúgy teljesen pozitív összhatást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák