Új hozzászólás Aktív témák

  • SkyLine3000

    addikt

    válasz Clander #32787 üzenetére

    Aztán mér baromság? Akármelyik droidos teló akadhat, lehet az belépős, vagy csúcskategóriás.(és ezt nem úgy értettem, h mindegyik) Egy S5, S6 ugyanúgy tud laggolni, mint egy 30ezres teló és fordítva. Én is tudok példát mondani pro és kontra. Nézd meg, hányan panaszkodnak a non plus ultra samukra, h egy idő után belassul az egész. És én is tudom mondani az ellenkezőjét, h a volt Xiaomi Redmim, ami volt 40ezer, olyan vajsima volt, mint az álom.
    Úgyh nem baromság, mert akármelyik teló be tud lassulni, nem beszélve akkor, ha tele van baszva ilyen memória killer appokkal, mint a fb, messenger és társaik. Nálam egyik sincs.
    Ugye, melyik gyártó, hogy optimizál. Van amelyik ad rá, van amelyik nem. (Az utóbbi sz@rjon sünt)
    A G3-nál meg a soc-nak el kell bírni ezt a felbontást. Annak semmi köze hozzá. A LP azért olyan, mert az optimizálás és úgy ánblokk a rendszer kevésbé sikerült, mint a MM. Ez utóbbi ezért is jobb.
    A lényeg, ha megjön nekünk is a MM (nem érdekel a lengyel) és tényleg jó lesz, valószínű én is váltok.

    (#32789) 4th Hokage: :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák