Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz zseko #37 üzenetére

    Tessék, párhuzamosan megnyitva Comodo IceDragon és Vivaldi 5-5 éppen megnyitott böngészőablakkal. Az IceDragon 358MB, a Vivaldi összesen ~396MB RAM-ot eszik.

    Otthon a Waterfox valóban brutális memóriaigényű (~2GB RAM ~50 nyitott oldallal), de pl. a Pale Moon csak annyit tölt be, amire rákattintok (~120 nyitott ablak, frissen nyitva ~600MB RAM, pár órás használat (több aktív tab) mellett 1,4GB RAM). Vivaldi esetében simán túlléptem a 2GB ramot 14 tabbal. Igen, én otthon ennyi lapot tartok nyitva. Ezért fontos nekem a Tab Mix Plus addon, ami viszont csak Firefox-ra elérhető sajnos... :(

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Cifu

    nagyúr

    válasz zseko #51 üzenetére

    A TMP azt csinálja, hogy be tudod állítani, hogy több sorba rakja a füleket, akár 5 sorba is rakhatod például. Így ha van mondjuk 100 megnyitott lapod, akkor nem kell 3 percig scrollozni, amíg az egyik végéről átérsz a másikba.

    Nekem hatalmas könnyebbség, hogy nem kell mindig könyvjelzőből újra megnyitogatni, hanem mindig ott van minden megnyitva, ha most PH!-t akarok nézni, akkor rábökök a PH! fülre, ha a Stardestroyer.net-et akarom megnézni, akkor ott van az. Ha éppen írok valamiről, és találok érdekes linekeket, akkor megnyitom őket, és majd visszatérek rájuk, ha lesz időm.

    Ha te is ilyen lapnyitogató vagy, mindenképpen ajánlott megnézni. :)

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák