Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Cyberpunk #116 üzenetére

    na jó de ha ugyanaz a hatás megvan, és a belém kerülő káros anyagok nagy részétől szabadulok?

    lehet Január 3. hetében már csak 1-3 szál rendes cigit szívok, vagy lesznek napok mikor egyet sem, van amikor 5-öt..., lehet februártól nem is szívok rendes cigit...

    persze utólag kell a "diadalt" ünnepelni, és én 6 évg napi 20 szál körül voltam, Istenem mennyi pénzembe került ez a vacakság, ostoba voltam/vagyok, vagy csak függő

    lehet azt mondom, oké már megszabadultam a rendes cigitől és lassan leépítem az E-cigit is és sportolok

    már most hogy nem napi 1 dobozzal szívok, már most érzem hogy fizikailag és szellemileg nem vagyok olyan tompa, szóval több energiám van

    nézd: [link], ettől az a E-Cigi csak jobb lehet, sokkal, oké nikotin abban is van, meg lehet egy-két olyan dolog ami nem túl jó, de nincs ennyi szemét benne az fix

    ha pl egy buliban elszívok részegen pár rendes cigit, másnap nem rohanok a boltba rendesért hanem E-cigivel csillapítom a nikotin éhségem

    szóval úgy látom, ahogy a rászokásnak(egyre többet, egyre gyakrabban) úgy a leszokásnak is egy folyamatnak kell lennie, és meg van az egyensúly a Jing Jang :)

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák