Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bitpalace

    senior tag

    válasz Puma K #889 üzenetére

    nem sértődtem meg, csak én nem az az ember vagyok :DD
    egyrészről meg én már beleuntam úgy is tudom, hogy a tv lesz a hibás, de nem akarom hálózat miatt visszarakni a régi panelt. Amúgy meg a 2 tv hátsó borítása tök ugyan az, így van megfelelő takarólemezem a csatiknál :K
    ez már elég jól hangzik hogy ezt mondta ismerősöd... Elgondolkodtató!
    Bár nem tudom, hogy azzal is mit fog produkálni. De lehetséges, hogy megpróbálkozom vele és beszámolok majd róla.

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Puma K #889 üzenetére

    "Az én tapasztalatom pedig az, hogy a VGA kábelnél nincs egyszerűbb."
    Pedig a HDMI egyszerűbb, mert az a hangot is átviszi. :)
    Ha olyan TV-vel kötöd össze, ahol a beépített hangszóró is nagyon jó minőségű (és mondjuk amúgy sincs 7.1-es hangfalszetted), vagy mondjuk a TV hangkimenetén keresztül oldod meg valahogyan a hang kivezetését, akkor a legegyszerűbb a HDMI.

    Egyébként azzal teljesen egyetértek, hogy nem kell túlsztárolni sem a HDMI-t, a sima VGA-val (D-Sub) is nagyon jó képminőséget lehet produkálni, nem tudom, milyen TV-n látható egyáltalán az ÉRDEMI, emberi szemmel is érzékelhető különbség, ahol látszik annak az előnye, hogy nincs szükség elméleti minőségromlással, valós jelveszteséggel járó digitális-analóg (és analóg-digitális) átalakításra a HDMI esetén.

    ==================================

    (#890) Bitpalace :

    Gondoltam, hogy ettől nem jobb érzés felkelni, csak gonoszkodtam egy sort, hadd má'. :DDD

    "Amúgy meg a 2 tv hátsó borítása tök ugyan az, így van megfelelő takarólemezem a csatiknál"
    Azt hogy?
    Itt a két panel, amit mutattál, kicsit kivágva, elforgatva ugyanabba a pozícióba:

    LE26B450 panel

    LE32C579 panel

    Máshol vannak a csatlakozók.
    Magyarázatot követelek! :DD

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák