Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsip

    addikt

    válasz ORCA58 #48 üzenetére

    Felíratkoztam a fórumra, és posztoltam valami hülyeséget csak h. megjelenljen a hozzászólt fórumok listájában és így megtaláljam később. Ott szoktam használni, ahol nincs felíratkozás gomb, és csak úgy lehet elmenteni az engem érdeklő topikokat, ha hozzászólok. Lehetett volna egy értelmetlen +1 is, csak nem volt éppen mivel egyetérteni :)

    Akkor h. már vmi értelmeset is hozzászóljak:
    érzésre ez a Tab 2 A7-10 mintha jobban sikerült volna, mint az A7-40, ugyebár megvan az 1 év korkülönbség is ami ebben az iparban elég sokat számít. A két eltérő SOC-t mondjuk nem tudtam speciben sorról-sorra értelmesen összehasonlítani, mert a wikipedia MTK SOC szócikk olyan foghíjas mint egy ózdi 50 éves c*gányasszony.
    Viszont előttem van mind2 tab, és az A7-10 kicsit gagyibb felbontása ellenére filmet (nem 720p természetesen, hanem alacsonyabb felbontás) szerintem mintha ezen jobb lenne nézni mint az A7-40en. A színek a -40-en néhol zöldesek, a -10-en természetesebbek. Az Android is mintha kicsit modernebb lenne ezen (mivel mind2 4.4.2-t futtat, viszont a launcherjük és a menüjük eltér). Mivel a felbontás a -10en kisebb, a scrollozás és az effektek is folytonosabbnak tűnnek mint a 40-en.

    [ Szerkesztve ]

    -

Új hozzászólás Aktív témák