Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz Haliboy #2539 üzenetére

    Két lehetőség van; az egyik azt a MIUIt használod, de titanium backuppal le kell fagyasztani a MI updatert, különben folyton frissíteni akarja magát on dö eeer, a másik hogy felteszem valahová a mix MIUIt, és kipróbálod azt.
    Az újból egyvalami hiányzik, csak nem tudom én baxtam-e el valamit vagy az eleve nincs benne, éspedig az audio profiles. A 3-asban az megvolt, de ebben nincs.
    Viszont ami nagyon tetszik, hogy rohadt gyorsan poziciót fog, illetve az automata fényerő automatikus erejét is lehet állítani a csúszkával. Emellett kismillió beállítás, ami megszokott a miuinál.

    Google kereső - asszem azt le lehet fagyasztani, (a google keresési szolgáltatásokat), és akkor eltűnik az a szar is.

    SanyiSay - Azért elég nagyképű dolog lenne ezt a romot "blizzardking rom"-nak nevezni, annyit csináltam, hogy az OTA frissítésbe beleraktam az Andreából a boot.img-t és a hackelt gps.conf-ot. Meg a 3.12-es miuiból a contacts.apk-t. Ha van valami jóféle bootanimációd, akkor jöhet. Csak a nevem ne szerepeljen rajta... :DDD

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák