Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19103744

    törölt tag

    válasz Dominó85 #4849 üzenetére

    Ugyan azokat a kompatibilitási hibákat vélem felfedezni, mint 10-15 éve az Intel/AMD esetében. Vagy beszélhetnénk az nVidia/VIA családokról is. Olcsó pénzért működő, de nem túl jó valamit kapsz. Még az Intelre rápróbálok Egy Asus Intel Atom Z3560 CPU-s telefont néztem ki magamnak, de ha az sem válik be akkor visszatérek a Qualcomm-hoz, mert amikor előveszem a telefonomat akkor azonnal akarom használni. Nem baszakodni vele fél órát mire feléled, vagy hajlandó végre azt csinálni amit szeretnék, hanem azonnal, és azon borzasztó egyszerű okból kifolyólag, mert fizettem érte.

    Állítom neked, még a Hisilicon is jobb mint az MTK Ha a gép legfontosabb egysége instabil, nem kompatibilis, nem elég gyors és erős, akkor már vége is mindennek, onnantól már semmilyen csodát nem lehet várni. Felraktam ezt a 433-at. Már a nyelv beállításnál akad, 2-3 mp mire tovább tudunk lépni. Miről beszélünk? Ez egy szemét. A ROM- is és a telefon is. Odaadom a gyerekemnek majd ha felhergeli magát rajta legalább ezt is odaveri a földhöz mint az eldjét :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák