Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bari

    Modder

    válasz kelzsoca #39 üzenetére

    Szia

    A cikk végén írt módosításokat mindenképp elvégzem, a satuba rögzítés helyett is van más ötletem, de külön asztal nem fog neki készülni, mivel a műhelyben nem férne már el.
    A zsanér helyett gondolkoztam már házilag acélcsap és a szögvasra hegesztett esztergált
    hüvely készítésén, de amíg a megmunkálandó lemezeket viszi marad így, esetleg egy követező szélesebb verziónál, de ahhoz nagyobb műhely is kellene sajnos.
    A szögvasak megerősítésén is gondolkoztam már, eddig idő hiányában és mivel szükségem sem volt rá nem foglalkoztam vele. Remélem a Faház befejezése, és egy itx-es kis kuckó elkészítése után végre neki tudok kezdeni a régóta tervezgetett skytower átalakításnak, melynek munkálatainál sokat fogom használni (a házról nem találtam már képeket a neten, még békebeli 1mm-es acéllemez, jelenleg még AT-s kivitel, üresen több min 15kg, nagytorony méret 5 nagy hellyel, elöl rolóval). A belső elrendezés teljesen borított lesz, új hátfalat és alaplapi tálcát kell majd készíteni. Ezek meghajtásához már lehet szükség lesz az erősítésre a kemény eredeti lemezek miatt, egyszer eljön ennek is az ideje, remélem még idén sikerül nekikezdeni.

    Üdv: Bari

  • Bari

    Modder

    válasz kelzsoca #42 üzenetére

    Szia

    A műhely kb 4×3m-es, a belmagasság 175-180cm, elég zsúfolt sajnos, kellene már egy lomtalanítás és kicsit több helyem lenne.

    Köszönöm :R

    Én köszönöm, hogy olvassátok az írásaimat :R :R

    Üdv: Bari

Új hozzászólás Aktív témák