Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    Sokan úgy gondolják nem probléma a sávszélesség, mert gondolom nagyvárosban élnek társasházban/lakótelepen ahol gombokért lehet 100/100-as vagy még jobb netet kapni. Nos elég csak picit arrébb menni a kertvárosban ne adj isten alvóvárosokba és mindjárt az elérhető legjobb net is max valamilyen ADSL csomag vagy ugye műhold ami már mindjárt max 20-25 mbps. De ha azt hiszitek ez csak magyarországon van így sajnos mindenkit ki kell ábrándítsak.

    Skóciában éltem 1 évig és laktam a felföldön faluban illetve egy kisebb városban (Inverness). A faluban az elérhető legjobb net (40 font 1 hónapra) 8/1 mbit 60 gigás korlátozással! Invernessben 30/2 megás volt az elérhető legjobb net ami a gyenge feltöltés miatt épp hogy elviselhető volt játékhoz.

    Idén nyáron pedig németországban volt szerencsém pár hónapot eltölteni. Vilshofen kb 20.000 fős város. Mobilnetből HSDPA vezetékesből 12/5-ös a legjobb elérhető. 1 faluval arrébb Künzingben 1,5/256 kbit-es net a legjobb. Münchetől kb 40 km-re Zusamaltheim 15/5 mbit. Persze Münchenben és a tényleg nagyvárosokban nincs gond, de azért még nyugaton is komoly probléma a hálózat elmaradottsága.

    Amúgy is van épp elég korlátozás a net hiánya esetén, nem kell szerintem kb senkinek hogy egyáltalán ne fusson a 60 euróért megvett játék.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    Nah jah amíg a gamerek azon vitatkoznak, hogy a 3 vagy 5 ms késleltetésű monitort vegyék-e meg addig egy átlagos 30-40 pinges net mellett felhőből játszani érdekes lesz.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák