Új hozzászólás Aktív témák

  • iamdoki

    tag

    válasz Mura #18 üzenetére

    ''Ez nem Windows, ahol minden kiadás törvényszerűen lassabb, mint az előző (ami egyébként pl. a Win Vista - Win7 vonalon nem is volt igaz).''
    Nekem Nokia Lumia 1320 van az iPhone 4S-em mellett, előtte Lumia 710 és 820-asok voltak. Windows Phone fronton szerintem a lassulás nem probléma, mert én mindig gördülékenyebbnek éreztem az amúgy is jó rendszert. (PC-s verziókon valós volt a gond egy darabig, ez tény)

    Más:
    A 4S-em párszor már az őrületbe kergetett, főleg, hogy több mint 2 éve megvan és volt már pár frissítés rá. De tényleg érdemes lesz megvárni a 8.1-et almafronton, az Apple azért nem arról híres, hogy hanyag dolgokat úgy is hagyjanak. De ez persze csak saját tapasztalatokon alapuló saját gondolatom a dologról. Sosem voltam se iOS se WP, de legfőképpen nem Android fan. Mindhárom rendszert használom nap mint nap. A 3 közül ami a szívemhez tudott nőni, az viszont leginkább az iOS és a WP rendszer. Ezeket nem kell mókolni, ha normálisan akarjuk használni a készüléket, csak ki kell várni a hibajavításokat. Meg kell érteni, hogy a kemény versenyhelyzetben ami manapság zajlik platformok között, bizony mi vagyunk a bétatesztelők.

    "Because I sad so, that's why..."

Új hozzászólás Aktív témák