Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz #86973952 #22 üzenetére

    Sztem még ez sem gáz. Ha ízlik nekik, hát egyék. Attól, hogy sokmillió légy szerint finom, még nem kell, hogy nekem is az legyen. A baj sztem akkor kezdődik, ha a sokmillió légy miatt mindenhol csak ezt tudom beszerezni, ha éhes vagyok. Eddig úgy gondoltam, hogy a FB nem ilyen. Némi féltékenységi ügyet leszámítva, eddig nem befolyásolta az életemet.
    A kedvesem FB -ozik és azt gondolta, hogy vmi másik nő miatt nem engedem neki, hogy olyan képet tegyen fel, amin én is rajta vagyok. De tudtam, hogy ilyet egy nő nem tart magában és akkor ki fog derülni, hogy a társaságban minden barátnő megkapta ezt a tiltást a párjától (nyilván, hisz megegyeztünk, hogy a FB ügyet mindannyian, világosan tisztázzuk otthon.)
    De olvasom a topikokban, hogy előfordulhat olyan, hogy vki hátrányba kerül, ha nincs FB -on. Nem tudom, hogy ennek mennyi a valóság alapja, de minden esetre elgondolkodtató. Tegyük fel, hogy vki jelentkezik egy állásra! Tök egyértelmű, hogy rákeresnek. A kérdés az, hogy az állás elnyerése szempontjából az a jobb, ha találnak róla pár családos, szabadidős, nem túl vadul bulizós képet, vagy az, ha nem találnak semmit. A FB, mint társadalmi probléma nálam ott kezdődik, ha azért kapja meg más az állást, mert nem tudják a FB -on lekáderezni.

Új hozzászólás Aktív témák