Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EmberXY

    addikt

    válasz KilgoreTrout #89 üzenetére

    köszönöm a linket, hát ahogy elnézem, ez sem mozditja előbbre a kompromisszumot...
    a zászlólobogás magyarázata egyszerű, de én direkt le is töltöttem azt a kis filmet, hát akárhányszor nézem, az LOBOG, ja és "amint elengedik, meg sem rezdül"---->ezzel csak az a baj, hogy én még olyan filmet nem láttam, ahol a zászló egymagában állna, és a most kiadott hivatalos (vagyis a helyreállitott 43 másodperces) "HD" videón is csak ilyen van.

    Szépen össze vannak foglalva a fontosabb dolgok, bár én még arra mindig kiváncsi lennék, hogy miért a felszállóegységtől 3 m-re tűzik ki a zászlót (mintha az űrsiklók fellövését az állványzat lába mellől figyelnénk...)

    És a végén egyértelmű utalás van arra, hogy aki ezek után is kételkedik, az gyakorlatilag hülye.
    Belekeveri a Csillagkapu, X-files, stb sorozatokat, merthogy aki ilyeneket állit, az biztos ezeken nőtt fel....
    Nos-------> én éppen hogy REÁLISAN, minden beteg sci-fi-től elhatárolódva szeretnék gondolkodni, és erre épitettem a véleményemet.

    Benéztem a másik topicba, amit irtál, nos, ott is van egy-két szkeptikus, és azokkal sem boldogulsz..

    Hát igy van ez.

    Up the Irons!

Új hozzászólás Aktív témák