Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    Sejtettem h. jönnek majd a negatív vélemények, de azért nem mindenhol olyan rossz, ahogy az le van itt festve.

    Mi ált. iskola 4.-ben kezdtük el, mindent alaposan megtanítottak a dosról, akkor még az volt, csak elvétve akadt 1-2 386-os masina, többsége régebbi volt, pl. még nagy floppy-s gépen tanultam másolni. Párhuzamos portos külső eszköz programozása, meg ilyenek voltak akkoriban.

    Ezek után később már a Windows korszakban megtanították rendesen az Office minden részét keményen számon kérve, valamint mindig volt valamilyen programozás oktatás. Ha valami nem működött, akkor ez az, mert ahány tanár, annyi nyelven kellett programozni, végül semmi nem lett az egészből. Mindezt úgy, hogy a tantárgyak másik felében meg tömény elektronikát tanítottak, szal kaptuk rendesen az anyagot.

    Ha valahol a programozás oktatással gondok voltak, az a fősuli, ott már csak heti 1 óra (90 perc) jutott rá, ami eszméletlenül kevés. Az ottani informatika meg sokat nem ért, mert a teljesen kezdők miatt az alapoktól kellett kezdeniük. Nem is igen jártam be rá ez miatt, a ZH-kat letudtam egyszerre, mert még az ECDL szintet sem érték el. BTW. amíg nem ment el az első infó tanár fősulin, addig értelmes dolgokat tanultunk, mint pl. a bash használatát.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák