Új hozzászólás Aktív témák

  • Malachi

    addikt

    válasz unwritten #167 üzenetére

    te miért erőlködsz ezek után is? kit akarsz meggyőzni? engem? az esküdteket? a bírót? az Apple-t? vagy csak unatkozol? azt hiszed olyat mutattál, írtál, amit nem láttam, olvastam már milliószor?

    hiába írod le te, meg a többiek ezerszer, hogy a Samsung nem másolt, attól még nem lesz igaz. én is tudom, ők is tudják, az Apple is tudja, most már a világ azon része is, akiket eddig nem érdekelt a téma és esetleg olvassák a híreket.

    miért nem a Samsungot szidod, hogy miért kellett neki bemennie ebbe a tuti zsákutcába? ezzel csak azt érték el, hogy az összes Androidos gyártó elkezdheti vakarni a fejét, hogy mit tarthat meg és mit nem a rendszeréből.

    értsd már meg: a Samsungnak fizetnie kellett volna, már a legelején, ahogy minden normális cégnek, de nem tették, pedig tudták, hogy mi lesz a vége. ezek után lehet, hogy még nagyobbat szívnak majd, te meg vakarhatod a fejed, ha tényleg felmennek a drodfonok árai. tudtad, hogy többször meg akart egyezni velük az Apple, mielőtt a végén nem maradt más választásuk, csak a pereskedés?

    és te tényleg védeni akarod...a másolót?

    fordított esetben én marha mérges lennék az Apple-re, hogy mi szükség volt erre a nevetséges szarakodásra, mikor már az elején tudni lehetett, hogy úgyis koppannak a végén. minek, kinek kell a sunyi ügyeskedés? tényleg nem értem a gondolkodásotokat, nektek, akik még most is véditek a védhetetlent.

    nincsenek érveitek, nem tűnt még fel?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák