Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergosz2

    veterán

    válasz kenand #10 üzenetére

    Azért a VÁMosok sem hülyék, ők is haladnak a korral. Ha látják, hogy jön egy ilyen média box, kettőt klikkelnek a neten és már tudják is mennyibe kerül nagyjából.

    Ez az átcsusszan a vámon dolog, csak akkor szokott menni, ha kis méretű dolgot vesz az ember. Pl. anno 100$ vettem mágnest az USA-ból, az egész egy borítékban elfért, a vámon is átcsúszott.

    A cikkhez:

    Én személy szerint egyiket sem vettem volna meg.
    Oké, régen én is sokat gondolkoztam, hogy veszek egy médialejátszót a buta TV-n mellé. De a projektről lemondtam, mivel lett közben egy SmartTV-nk. Mondjuk egy ASUS mini Oplay azért mégis járt a kezeim között, mivel vettem egyet egyik rokonnak karácsonyra. Nagyon jó kis cucc, teszi rendesen a dolgát.

    A billentyűzetet is kerültem volna. Az ilyen beépített akksis perifériákkal nemárt vigyázni, főleg a egyenesen Kínából jönnek. Mondanom sem kell, hogy hajlamosak elég szar cellát belerakni és ha kipurcan akkor, kuka az egész. Személy szerint én már inkább azokat a megoldásokat keresem, ahol semmilyen donglere nincs szükség, beépített BT antenna van bennük és elemmel mennek.

    A projektor meg szar. Kínából való rendelgetések egyik tipikus hibája, hogy az ember látja, hogy olcsó, átfut rajta a gondolat, hogy ennyit megér, majd kipróbálom. Persze ezzel nincs is baj, én is jártam így pár dologgal, de azóta már nem veszek így, mert csak a pénzt viszik el, mellette meg gyűlik itthon a sok felesleges holmi , amit kerülgetni kell.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Új hozzászólás Aktív témák