Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz salaud #53 üzenetére

    A PH! kegyeltjei, moderációs szokásai mindig különösen furcsák voltak, nélkülözve a józan ész használatát. Csak az okát nem értem.
    Én például nem lehetek a saját telefonos topicom topicgazdája, mert párszor belementem ilyennek mint a mostani, a flémháborújába.
    Hát kösz.

  • kasza blanka

    aktív tag

    válasz salaud #53 üzenetére

    azért túlozni nem kell, ez nem gyűlöletbeszéd, nem is követ el vele semmilyen vétséget, ez csupán gyökérség. az oldal szempontjából a baj csupán az, hogy a PH 'arcaként', hivatalos minőségében okád ki magából olyasmit, ami megvilágítja azt a beteg lelkületet, amivel rendelkezik: azért haljon meg valaki, mert neki nem tetszik az illető egyébként teljesen erőszakmentes, számára kárt nem okozó, őt nem is érintő tevékenysége, és ezért teljes szívből gyűlöli.

    ebből adódóan a kérdésed jogos: miért nincs még eltávolítva? ha egy szerkesztő az őt foglalkoztató TV-ben eleresztene egy ilyen beszólást, vajon meddig maradna képernyőn? van amikor szükség van az elhatárolódásra, mert elég szarul néz ki, ha ilyen egyének léphetnek fel a PH képviseletében. főleg a töbi ármesterre/moderátorra stb nézve.

    hitványalak: ha nem érted, hogy miért gáz, hogy olyan valaki élethez való jogát szeretné elvitatni, akinek a "teljesen erőszakmentes, számára kárt nem okozó, őt nem is érintő tevékenysége" nem tetszik, akkor nem tudok segíteni :) ez nem egy egyszerű, hétköznapi vélemény, ami mellett csak úgy el kell sétálni, hogy hát ilyen is van. amitől méggázzabb az egész az az, hogy nem is tudja felmérni, hogy egy ilyen vélemény kinyilvánítása - főleg hivatalos minőségében - milyen következményekkel jár, milyen fényt vet ez rá, és közvetve azokra, akiket képvisel. valószínűleg nem is érti mi ez a felhörrdülés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák