Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz bobsys #90 üzenetére

    "GPOhoz linkeletem neked a teljes gpo referenciat xls-ben"

    Tudom. El van könyvjelzőzve. :D
    Ettől még kényelmesebb a GPO.
    Plusz felmerül az a kérdés bennem, hogy ha minden GPO funkciót el lehet érni Home-ban, akkor
    1: Mennyibe is kerül a GPO, ami gyakorlatilag ebben az esetben csak egy sima GUI?
    2: Ha ingyenes, akkor miért nem teszik legalább opcionálisan letölthetővé? Az nem mentség, hogy mert kevesen igénylik. Mert nyilván ezért nem teszik bele. De hogy opcionálisan sem...

    "nyelvu mui, ooo, nem jut eszembe amikor egyszerre kellene mondjuk az angol mellett egy magyar es egy uzbeg mui a windowson otthoni hasznalatban"

    Az nem is, de én az angol Windowst szeretem, anyámék meg mondjuk annyit tudnak angolul, mint kínaiul, szóval ha éppen ők is használni szeretnék, akkor megoldható.

    "bitlocker helyett van ingyenes titkosito cucc"

    A BitLocker azért megbízhatóbb, mint egy ingyenes alternatíva, főleg titkosítás terén. Egyébként nem musthave cucc, de ha éppen valami miatt lefoglalják a vinyódat (bárkivel megeshet), akkor jó, ha van rajta. :D

    Xp mód pedig jó, van egy rakás olyan szoftver, ami még most sem kompatibilis, ha ebből már csak 1-2-t működésre tudsz bírni az már fél siker.

Új hozzászólás Aktív témák