Új hozzászólás Aktív témák

  • guga

    Közösségépítő

    Thunderzolee! A karácsony, karácsonyfa hiánya a biztos családi háttér hiánya, magamról tudom, hogy ha valakit a szél ide-oda hány, az ide vezet :D Nejem eléggé elnéző szerencsére :D (Hja, a jehovák betegek :Y ).

    philoxenia! Remélem hamarosan (tavasszal) eljön az ideje egy nyomtatott gugának :D

    concret_hp! Egy magazin számára írtam, nem biztos, hogy beválogatják. Sok a veréb, kevés a lószar :D

    area_51! Ennyire azért nem súlyos a helyzet, nincs túltolva a karácsony az biztos, meg azt hiszem nálunk nem egy kiugró nap, mert általában békésen élünk. Apósomékhoz megyünk karácsonyozni, Ők megadják a módját :D a mi unokáink életéből sokminden hiányozni fog.

    Bog! Két napja voltunk a teszkóban, nejemnek mondtam, hogy 30 percre hajlandó vagyok bemenni és megejteni a karácsonyi bevásárlást, nem költöttünk el 5000 forintot sem, mindenkinek jutott belőle. Hja és a műfenyő, nézegettem őket, de aztán legyintettünk rá mindketten :D bár előre megbeszéltük, hogy veszünk, de olyan csoffadtak voltak, hogy abban maradtunk megvesszük a legkisebb fát, de igazit. Nahhh, egyébként pont ettől vagyok ki, ez a karácsonyi mizéria :D

    Rossi! Lakva ismerszik az ember, nagyon nehéz természetem van :DDD

    Kopi31415! Én hosszú évek óta nem kapok karácsonyi ajándékot, se szülinapit, se névnapit, mert rühellem :D gyerekek mindig kapnak valami apróságot, nincsenek elkapatva. Nejemnek sincs szüksége semmire, egyszerűen nincs már igényünk tárgyakra. Nekünk attól jó, hogy egészségesek vagyunk, együtt vagyunk. Kölkök is inkább minket igényelnek, hogy foglalkozzunk velük.

    Hja, és még valami :D az udvarunkon van 3db 10 méternél is magasabb élő fenyőfa :DDD
    Pár méterrel följebb meg több kilométer hosszú fenyőerdő :D

    Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Új hozzászólás Aktív témák