Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    válasz dabadab #5 üzenetére

    Igen liberális. De liberális és liberális között is van nem kis különbség. Deák Ferenc is liberális volt mégsem lehet egy lapon említeni a mai "liberálisokkal". És ebben az epizódban pont ezt figurázzák ki. A valóság nem egy olyan dolog, amit csak úgy felakasztunk azt megpusztul, vagy jelen esetben kitörlünk a FB-ról, ami most egy az egyben leköveti azt, ami Butters feladata az epizódban.

    Ugyanaz történik: a német kormány Safe Space-t épít. Ezt is megértük. Egy agyament South Park hülyeség valóssággá válik. Ez pedig már azért elég beteg dolog. Szerintem.

    A rasszizmusról meg csak annyit, hogy az is egy afféle előítélet, meglehetősen negatív. Az előítéleteknek pedig mint tudjuk azért van némi valóságalapja, még ha nem is túl sok. Hazai viszonylatban is ismert például, hogy kik ellen jönnek elő mindig ezek a dolgok. Személyes negatív tapasztalat kapcsán többek között én is előítéletes vagyok velük szemben. És ha én emiatt egyesek szemében rasszista vagyok akkor ám legyen, engem nem zavar.
    Még mindig jobb, mint a valóság felett folyamatosan szemet hunyni és úgy tenni, mintha minden a legnagyobb rendben lenne.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák