Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz dabadab #68 üzenetére

    ha meg tudnád mutatni, hol gyaláztam én eddig a pontig a bíró becses személyét, annak mondjuk örülnék. ellenkező esetben viszont ez a levezetett hihetetlen magasröptű logikai sor egyelőre csak blőd beböfögés az éjszakába.
    nekem olybá tűnik, egyelőre ti jelentetek itt meg vladimirral, mint az aranyveretes páncélú igazság hős önjelölt lovagjai, akik most aztán vaskézzel lesújtanak erre a csúnya, alantas pórnépre, akik éppenséggel furcsállni merészelik, h egy 80 éves aggastyán bíró elé került ügyben hirtelen figyelmen kívül hagyják egy másik bíró döntését és újra megerősítenek egy olyan ítéletet, ami egy olyan tettért teszi tönkre egy ember életét, amit milliók követnek el ma is nap mint nap. pusztán azért, mert nem egyezett ki, és perre ment.
    és ha ne adj isten meg is merik kérdőjelezni ezek az alantasok az élemedett korából fakadó ítélőképességét, vagy, minő blaszfémia, a szerzői jogi lobbit sejdítik az ügy hátterében, az meg aztán egy sátáni, kegyetlen tett, amire már mentség sincsen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák