Új hozzászólás Aktív témák

  • gerike1

    csendes tag

    válasz #97544192 #12 üzenetére

    Csao nem értem mi a problémád,csak 1 könnyed kérdést engedj meg.Mi az hogy nem vagyok valami szépség??????Ilyen nincs töbeközött azért sem mert például itt vagyok én ne jó példa de most ez van,171cm magas vagyok se barna haj 3pircing a fejemenn,irgalmatlan sok tattoo a testemenn elég egyedi izléssel megáldva/csak rövid fekete hajú lányok jöhetnek számításba/ de az elmúlt 3 évbenn ritkánn fordult elő hogy 1dül :B volna!!! 9,5évig a nagy ővel éltem a mindennapjaim de elcsúsztam a rossz felfogásom miatt,hogy nincs olyan nő akit nem lehet mekkapni de elkövettem 1 nagy hibát szerelmes lettem az 1ik áldozatba,majd lebuktam!!!Szoval mindenből tanul az ember,annyit tanácsolnék hogy bízz joban magadban azt hogy hogy nézel ki ne mások mondják meg te fogadd el magad,de tegyél azért hogy észre vegyenek.Ne várd hogy a sült galamb a szádba repüljön menj a dolgok elébe alakítsd úgy hogy neki legyen rád szüksége és talán gondolkodj 1 picit mivel keltheted fel az érdeklődését.Konkrét tanácsot nem tudok adni mivel az életünk valószínű nem egyforma mederbenn folyik / 32 éves vagyok / de ha az álmodozást fére teszed és a tettek mezejére lépsz előrébb jutsz.Azt hogy oda mész és megszólítod felejcsd el,nem pálya és ha 1dül van majd oda mennél hozzá mit mondanál neki????Ne csináld általad alakított élet helyzetek hozzá segítenek a megismerkedéshez,és ennyire törkedj ne 1ből a szerelemre,próbáld nem nagyonn beleélni magad az elképzeléseidbe mert nagyot csalódhatsz ha nem úgy van!Sajnos ez gáz lehet mert lehet hogy ha tényleg megismernéd sokkal joban tetszene mint az ideál amit kialakítottál!Remélem tudtam valamit segíteni!Hello :DD

    Gerike-MAV=1-1

Új hozzászólás Aktív témák