Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spero007

    csendes tag

    válasz yoid #59 üzenetére

    a számítástechnika lényege pont ez: egyáltalán nem időtálló. ez nem olyan, mint egy lakás aminek csak felfele megy az ára :((
    Én szoktam fejleszteni a gépet 8-10 havonta mert kell is - gamek miatt -, olyat hogy 2 évig top legyen
    nem tudsz venni, mert napról napra erősebb procit vga-t, dobálnak ki a gyártó gépsorok, a játék fejlesztők pedig ehez (ezekhez) írják, kreálják a game-ket, plusz progikat stb.ezt nem részletezem miért de sejtheted....(pl crysis minden komolyabb vas is bevérzik -maxon)
    Két év múlva olyan játék jön ki ami az akkori csúcs gépeken fog megfelelő minőségben futni.
    Elmegy majd egy mostani "addigra mezei" e-6750 és 8800 gtx-n 2 gb-rammal, de biztosan csak medium, vagy low beállítással.
    1 szónak is 100 a vége 2 évre betervezni nevetséges, nem is tudsz max a monitort, hangot......ha azok addigra benem döglenek:)

    szerk: ha mindet megtudnád venni a mostani legjobb,legnagyob,leggyorsabb hardver elemekből az is kevés lenne 2 év múlva...........

    Jöjjön csak az x38,ddr3,PCIE2.0 stb.
    és akinek van pénze az arra költi amire akarja, ezért nem hülye.
    aki pedig 2-3 évente költ csak rá, az vegyen konzolt, és ott ragadjon le 1 grafikai szinten.

    [ Szerkesztve ]

    ''A munkahelyemen én vagyok az Isten. Mindenki tudja,hogy létezem, de még senki se látott....''

Új hozzászólás Aktív témák