Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ryoo

    senior tag

    válasz laci_csk #5 üzenetére

    Ahogy már többen írták a piaci verseny miatt, ha eltűnik teljesen akkor az alsóbb árkategóriában csak droid lesz. Biztos vagyok benne, hogy az olcsóbb droidok azért használhatók manapság, mert rá voltak kényszerülve pont a windowsos telefonok miatt, hogy használhatóra csinálják meg, most hogy úgy néz ki el fog tűnni nem lesz miért odafigyelni ezekre, és visszatér az akadozó, fagyogató, lassú droid, mert úgy sincs alternatíva. Aki rendes használható telefont akar, az vegyen drága pénzért olyat, amit nem vág pár nap után a falhoz.

    OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

  • Ryoo

    senior tag

    válasz Fall-N #29 üzenetére

    Ez igaz, de korábban egy alsó kategóriás droidot képtelenség volt használni. 40e-50e Ft-os ársávban konkrétan használhatatlanak voltak a telefonok. Még az alapvető funkciókat se volt képes ellátni, ha netet kapott a telefon. Ha nem töltöttél le egy appot se, és butatelefonként használtad akkor volt esély arra, hogy nem fossa össze magát fél óránként, csak max 2 naponként.

    [ Szerkesztve ]

    OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

  • Ryoo

    senior tag

    válasz laci_csk #38 üzenetére

    Az egészséges piac az, amikor nem 2 választási lehetőséged van, hanem több. És így kéne működnie a világnak, minden árkategóriában kell legyen választási lehetőség. Ez most eltűnik, korábban volt a windowsokkal, és ahogy korábban írtam 50e alatt, az iphone-ok itt nem játszanak, szal ha azt nézzük, akkor eddig is csak 2 választási lehetőség volt, most meg már csak 1 van. Ez nem beteges gondolkozás, csak mindenki addig nyújtózkodik, ameddig a pénztárcája engedi. Én sem tehetem meg, hogy 150e-200e-ért vegyek telefont, de ha megtehetném se tenném, mert ez egy munkaeszköz, leejtem összetörik, kidobtam egy valag pénzt az ablakon.

    [ Szerkesztve ]

    OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

  • Ryoo

    senior tag

    válasz laci_csk #43 üzenetére

    150e-200e Ft hogy ne lenne már sok?? Amíg anyu vagy apu fizeti addig lehet nem az, de mikor már magadnak kell megkeresned ezt a pénzt és mellette még minden mást is fizetni kell, akkor rádöbbensz, hogy ez igenis sok pénz. Lumia 640-em van még, ami 42500 Ft volt tavaly áprilisban. Nekem erre telik, nem fogom emiatt szarul érezni magam, vannak más dolgok is, amire el lehet verni egy valag pénzt. Ennyi pénztért hozza azt, amire nekem kell, de ha már ennyire gáz, hogy nekem olcsó telefonom van és csak telefonálni és chat-elni használnom, had kérdezzem már meg, hogy Te mire is használod a telefonodat és mégis milyet?

    Egyébként nem tudom Te eddig milyen meccset néztél, pont azt írtam én is, hogy most talált magára androidnál is az alsó kategória, de ha most nem lesz ellenfele, akkor még jobban szarni fognak rá.

    [ Szerkesztve ]

    OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

  • Ryoo

    senior tag

    válasz strogov #54 üzenetére

    Ahogy janeszgol fórumtárs is mondta, én is erre céloztam, hogy most már legalább van ebben a szegmensben droidos alternatíva, a kínai gyártóknak "hála" (az már más kérdés, hogy ezzel ellehetetlenítenek sok más gyártót) De korábban nem ez volt a jellemző és ha csak ez marad, akkor megint visszazuhanunk oda, ami pár évvel ezelőtt volt.
    Nem is veszek ennyi pénzért telefont, mert nincs erre ennyi pénzem, de a munkám megköveteli az okostelefont, és már én is megszoktam. Nem a munkakörülményeim tennék tönkre a telefont, hanem én magam, elég egy óvatlan mozdulat és elejtem és már össze is tört, ezért rakok rá rondábbnál rondább tokokat, hogy valamennyire védjem. De egy olyan drága telefonnál még, ha tokban is ejtem le, akkor is megállna bennem az ütő. :) Egyébként pont az ilyen CAT okostelefonok is horror árban vannak a tudásukhoz képest, tehát az ár-érték arányban nem éri meg.

    OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

  • Ryoo

    senior tag

    válasz Naughty9011 #80 üzenetére

    Én is főként munkára használom, de e-mailt írni vele kínszenvedés, ha gépen megnézem az e-mailt, csak akkor hajlandó a telón is olvasottnak tekinteni, ha manuálisan rányomok a szinkronizálásra. Onedrive feltöltéssel soha nem volt bajom, mindent feltöltött eddig. A fényképek minősége viszont romlott a w10m-el, a barátnőm htc one minije szebb képeket készít, pedig az már nem egy mai darab és nem is a fotós képességeikről híresek a htc-k. Appok mostanában előszeretettel kidobálnak, és olyankor olyan, mintha újraindítottam volna a telefont, a kapcsolat csempén a kapcsolatok inkonja van, nem a képek, minden csempe frissül egyet, de úgy, mintha reset lett volna. Az adatforgalom app használhatatlan, fals értékeket mutat, egy nappal fordulónap előtt lenullázta a forgalmazott adatokat, ha váltok a simek között, hogy én most a másikon akarok netezni, akkor is elfelejti az eddig számolt értékeket, újraindításnál dettó, 8.1-nél mindezek működtek rendesen. Komolyan már visszasírom inkább azt az időszakot, mert akkor csak az appokkal volt bajom, a rendszernek semmi problémája nem volt, most meg naponta futok bele újabbakba. Ezért is cserélem nyár végén, mert így használhatatlan számomra a telefon.

    OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

  • Ryoo

    senior tag

    válasz confuser #85 üzenetére

    Sztem a Pro-n mindig desktop OS volt

    OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

Új hozzászólás Aktív témák