Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz #65675776 #55 üzenetére

    A biztonságit arra írtam, hogy:
    Abban nagy egyetértés van a Melyik a legjobb vírusirtó progi? topicban is, hogy egyáltalán nem javasolt több biztonsági csomagot egymás után egy azon Windows-on installálni és éles környezetben használni. Vannak egyébként olyan programok, mint amilyen a Kaspersky is, ha észleli, hogy volt előtte installálva pl egy NOD, akkor nem települ fel. Az AV illetve IS programok nagyon mélyen épülnek bele a Windows-ba, és eltávolításkor hagyhatnak hátra kellemetlen maradványokat, melyek okozhatnak gondot később a Windows Biztonsági központjában is (pl az tévesen bekapcoslva érzékeli a tűzfalat, amikor nincs bekapcsolva. Emellett a B.S.O.D-k egy részét az ilyen csereberélések számára írják. Ez ugye már mindjárt stabilitási gond. A Norton is hajlamos B.S.O.D-t produkálni, ha utólag kerül fel egy másik védelmet követően.

    "Inkább a kiváltó okokat kellene meghatározni, és azokat elhárítani."

    Ma például pont ezt tettem. Ezt a rendszert eddig legkevesebb háromszor hoztam úgy vissza a halálból, hogy a problémát rajtam kívülálló okok okozták.
    - Gigabyte GV-R685OC-1GD 1GB GDDR5 DX11 - Catalyst Fail

    Mai:

    - CHKDSK generálta probléma

    Köztük volt még egy amikor a rendszer-visszaállítási funkcióval hoztam vissza, a rendszert. A Catlyst-es volt a legdurvább, mert lényegében semmit sem láttam :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák