Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alexios

    veterán

    válasz mistixx #10 üzenetére

    " Ó hát én adózok akkor nekem ez jár..". Azt meg elfelejtik, hogy ez is egy szolgáltatás, csak köszönhetően az állami szociális hálónak az embereknek természetessé vált, hogy elmegy a rendelőintézetbe és ellátják, beutalják, kezelik, stb...

    És nincs igazuk? Erről hadd ne az emberek tehessenek már, hogy így van megoldva az egészségügy, jelen körülmények közt igenis el kéne látni az embereket így ahogy van. Én se adtam soha hálapénzt, nem is lett bajom, és az nekem nem ember, aki amiatt direkt rosszabbul végzi a munkáját (hiszen ha adnál hálapénzt jobban is tudná!) és ezzel kockáztatva más életét, vagy későbbi problémákat okozva, csak mert nem adtál neki plusz pénzt..

  • guga

    Közösségépítő

    válasz mistixx #10 üzenetére

    Üdv! S egyben sorry mindenkitől, illetve maxi thx. olvasatért, kommentekért, de nap közben lótifuti vagyok, s nemrég ültem le, de nekiláttam írni (mást).

    Szóval egyelőre csak neked válaszolok, a többieknek egy általános jutigörl, később majd válaszolok mindenkinek.

    Szóval a cím és a tartalom összefüggéstelensége. Jó ez így :F :DDD

    Hja, szerintem érthető. Tőlem eleve nem megszokott, hogy a lakhelyemről negatív hangnemet üssek meg, vagy olyan kritikával illessem, hogy kifelé úgy hasson, hogy idegen embereknek rossz szájíze legyen tőle. A www.guga.hu oldal látogatottsága nyáron , nyár kezdetén mindig megnő. Havi 50.000 embernél több látogatja. Az oldalamról egy link, ami a lényeg, egyből a logoutos oldalamra, a blogomra mutat. Nem csoda, hogy napi sok levelet kapok, hogy olyan szépeket írtam Bánkról, hogy mindenképpen eljönnek családostól, és tetszett a videó. Szóval vegyük úgy, ingyen, és önkéntesen jó szolgálatot tettem a falunak. A google, ha beírod, hogy Bánk, akkor nem engem talál meg, hanem a bankokat :DDD
    De ha beírsz bármi más kapcsolódó szót, akkor én vagyok az első. Ki más lenne :F
    Na jóvan, önfényezésből elég ennyi. Szóval rengeteg levelet kapok, s már azon gondolkodom, hogy kibérlek egy hotelt végleg, mert 90% szálláshely iránt érdeklődik. Vagy bepanaszolja a polgármestert nálam, hogy nem válaszol a levelekre :DDD

    Na mindegy. Guga népszerű, ha Bánkról van szó. Viszont a minap kaptam egy levelet, hogy olvas rendszeresen, de szerinte a fellegekben járok. Szirupos öntet, amit Bánkról írok, mert ez csak egy falu, nyilván tele van ostoba emberekkel, meg ilyen alapjában lehúzós duma. Az ő kedvéért írtam meg ezt a posztot, hogy neki is eleget tegyek. Igen, mindennek van árnyoldala, Bánknak is, és az ilyen. De nem szeretném túl ragozni. Az írás címe azért nem érthető, mert az írás felét töröltem, a végére túlontúl őszinte lettem, beolvasós, leplet lerántós. Na mindegy, a maradékot átküldtem a nejemnek, ő meg pirossal kijelölte, hogy mit fogalmazzak át, mert túlontúl durva, s még valaki magára ismer.

    Ha ez nem lenne elég, akkor Kalandor a végére biggyesztette, hogy: ideológiai kisülés- MÉLYVÍZ :D kértem, hogy ne tegye, mert pontosan tudtam, hogy a címe köszönő viszonyban sincs a tartalommal.

    Akkor most külön a címéről. Rögtön a bevezetőben utaltam rá, hogy a villám, hogyan alakul ki. Az a helyzet, már tudom magamról rég, hogy ha én megszólalok, vagy valamibe belefogok, akkor vihart és villámlást okozok. Tudnék mesélni. Ezer oka van, de az én tevékenységem soha sem hasonlítható egy békés folyóhoz.

    Ha valami nem világos nyugodtan kérdezz :DDD

    Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

  • guga

    Közösségépítő

    válasz mistixx #10 üzenetére

    Hja, gugajeans már évekkel megkeresett, hogy szeretnék megvenni a domaint. De guga csak egy van, az meg én vagyok :DDD én előbb voltam, mint ahogy ők ide betették a lábukat :DDD

    Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

  • guga

    Közösségépítő

    válasz mistixx #14 üzenetére

    jutigörlt neki :DDD

    Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

  • Alexios

    veterán

    válasz mistixx #17 üzenetére

    Igen, ott ez a rendszer itt meg ez. De ez most olyan, hogy én mint építőmérnök elvállalnék kis pénzért valami munkát, de közölném, hogy ha nem kapok majd kis "hálapénzt", akkor a ház össze fog dőlni, így jártak. Meg tudnám tervezni jóra is, de inkább nem, mert csak, pedig tudtam, hogy mennyi pénzt kapok előre.

Új hozzászólás Aktív témák