Új hozzászólás Aktív témák

  • gianone

    őstag

    Szerintem kipróbáltam kb. az összes létező böngészőt, de nem találtam tökéletest.

    A Chrome kényelmes, de cserébe akku-, adat- és RAM-zabáló. Jó dolog a szinkronizáció, de érdemes meggondolni, hogy kihasználja-e az ember. Fél órát biztos lehet nyerni vele friss telepítéskor. Viszont a keresési előzményeket Google alkalmazás is tárolja, mobilon meg ezen kívül tapasztalataim szerint leginkább 10-15 oldalnál többet nem böngészik az ember, Könyvjelzőzni kell. Nekem az lenne az ideális, ha olyan személyre szabott adblock lenne, mint asztali Firefoxon, ugyanis magyar oldalakon a külföldi listák harmatosak. Vagy legalább importálni lehetne a listát fájlból. Ilyet egyedül az Adblock Browser tud, de az meg szar. Nekem két szimpatikus van Ghostery, ami követés alapú, és ha mindent tiltok, és utána egyenként engedélyezek, akkor talán az egyik legjobb szűrés. persze messze nem olyan, mint az egyéni lista. Viszont pici, gyors, stabil. Sajnos egy ideje csak a listát frissítik, az alkalmazást nem. A másik a Trim. Az adblockos, pici, sokat tud.

    Ha valaki inkább a kényelemre szavaz a takarékosság helyett, Chrome helyett meg akkor már valami Chromum alapút mondanék, a YuBrowser elég jó cucc, de sajnos csak Snapdragonon blokkol reklámot.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 1610i Huawei Nova

Új hozzászólás Aktív témák