Új hozzászólás Aktív témák

  • sepyi

    aktív tag

    Cm 7.2.0 akinek nincs net itt a megoldás.http://www.mediafire.com/?feeaoxkb4m4bjrc

    Lettöltött filet kicsomagolni és a helyén lévőt felülírni. A rom állítólag valamiért a t.mobilos apn-t preferálja. Ez a file kijavítja ezt a hibát. Én is olvastam valamelyik oldalon, de állítólag tuti.

    Tegnap újra megpróbáltam felrakni a fent említett ROM-ot. Továbbra is fenáll a probléma. A tárcsázó behívásakor kifagy a telo. Sőt ha a másik oldalról nem szakítják meg a hívást én még azt sem tudom akksikivétel nélkül megtenni. Jelentkezett másnál is ez a probléma? Nem gondolom, hogy telepítési gond lenne, mert legalább négyszer raktam fel. Mindig máshonnan töltöttem le, ami semmit nem jelent ugyanarról van szó, de a probléma ugyanaz. És ilyen gondom már a supertoast v1-el is volt. Tehát hogy teljesen világos legyen, folyamatban lévő hívásnál, amikor szükség van a számgombokra, akkor csinálja. Nyomja meg az 1-es gombot. Elvszem a fülemtől és semmi. Villog a kis piros led, de a képernyő mintha nem érzékelné, hogy elvettem a fülemtől, nem aktiválódik.

    [ Szerkesztve ]

    Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

Új hozzászólás Aktív témák