Új hozzászólás Aktív témák

  • G-Guts

    aktív tag

    Az 1.3 zadrom-ot tettem fel, olvastam én is, hogy a mobiladatforgalom ennél a romnál nem működik. ezért ezt a rom-ot "bátran" raktam fel, mivel én csak wifi-t szoktam használni, ha internetről van szó, az pedig működik, stabilan, nem dobja el a wifi jelet, ami jó, mert "buherált" romok átka, hogy gyakran megszakad az internetkapcsolat.
    844 mhz-en illetve 826 mhz-en egyébként szinte nem is lehet használni, mert perceken belül lefagy a telefon. 806 mhz-en fut stabilan, nem szokott lefagyni. Kíváncsi vagyok, hogy a legújabb Antutu CPU Masterrel egyébként meg lehet-e csinálni azt, hogy 826 mhz és e felett nem fagy le a teló.
    Ezenkívül a képernyő számát is beállítottam 3-ra, a főképernyőn lévő widgeteket is töröltem.
    Quadrant tesztben 1117 pont volt az eredmény (806 mhz-en), ha jól emlékszem.
    Az Angry Birds most már játszható, persze így is akad esetenként, de ez már tényleg a játszható és élvezhető szinten belül van. Gyárilag sajnos szerintem élvezhetetlen az Angry Birds, mert sajnos annyira akad, hogy már nem igazán jó vele játszani.
    A Samsung Galaxy Mini fórumba is beleolvastam by the way, ahol az alacsonyabb felbontás és a nagyobb ram ellenére is panaszkodnak egy jó páran, hogy szaggat az Angry Birds, csak CM Rom felrakása után megy nekik is rendesen. (de hiába teszik fel a CM Rom-ot, a felbontást már úgysem tudják növelni ;] )

    A telefonon egyébként nem vettem észre melegedést, de egyébként úgysem kell mindig 800 mhz felett használni, elég csak akkor, ha komolyabb alkalmazást használ valaki, addig meg le lehet venni az órajelet 600 mhz vagy akár az alá is, legalább nem merül annyira a teló.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák