Új hozzászólás Aktív témák

  • 105kacsa

    őstag

    válasz coyote55 #1086 üzenetére

    Ezzel raktam fel a 6-os recoveryt http://www.android-hilfe.de/root-hacking-modding-fuer-huawei-ideos-x3/238249-tool-yaix3t-yet-another-ideos-x3-toolkit.html .Az írtó gáz hogy kikapcsolva nem lehetett tölteni(porul is jártunk mert tökig lemerült nem kapcsolt be,aksi nélkül töltőre kellett rakni és utána ment bele az aksi)Szóval nem a recovery miatt nem jó neked.Van egy tesztelésre használt sd kari formázva utána: Recovery->Custom Recovery->Wipe data/factory reset->Yes + Wipe cache partition->Yes + Advanced--->Wipe Dalvik Cache->YES

    Válaszd a +++++Go Back+++++ sort és nyomd meg a bekapcsoló gombot.

    Install zip from sd card->choose zip from sdcard->Signed.zip-> Yes

    Válaszd a +++++Go Back+++++ sort és nyomd meg a bekapcsoló gombot! Itt válaszd a wipe cache partition->YES

    Válaszd az advanced sort, nyomd meg a bekapcsoló gombot, majd az almenüben válaszd ki a Wipe Dalvik Cache->YES

    Válaszd a +++++Go Back+++++ sort és nyomd meg a bekapcsoló gombot.

    Válaszd a reboot system now sort és nyomd meg a bekapcsoló gombot.Utána nem indul akkor aksi ki-be és újraidít. Majd a rendszer fellálás után újraindít recovery módban és Wipe cache partition->Yes + Advanced--->Wipe Dalvik Cache->YES. Ezután beállítások a tablet mód kikapcsolása és minden jó lesz eltünnek a zöld bigyók lentről és az android menű lesz az alap (középen a kőr a menű mellette telefon sms böngésző.A rom anyi beállítási lehetőséget tartalmaz hogyha lehetséges át lesznek portolva belőle a cyanogen beállítások motorola defy és defy+-ba,két fejlesztővel beszéltem ez ügyben. Ui ne nevezz át semmit!

    [ Szerkesztve ]

    ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

Új hozzászólás Aktív témák