Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    Sziasztok! Most kaptam az egyik barátomtól egy ilyen telefont hogy javítsam meg neki,mert folyamatosan azt csinálja hogy telefon beszélgetés közben egyszercsak megszűnik a mikrofon működni és a másik fél nem hallja amit mond. Első körben arra gondoltam frissíteném a firmware-t, a telefon független és le is töltöttem a honlapról a gyári drivert és felmásoltam az usb gyökerébe a dload mappába ahogy a leírás írja. Elkezdem frissíteni akkor viszont egy idő után kiírja hogy failded, majd a log fájlban amit a dload mappába csinál abban ezt látom: filename = /mmc1/dload/update.appcall RCV_MODULE_END_EVENT failed,module = OEMSBL_VER_LISTCMD=0xf,moduleaddr = 0xd2000000, len_tmp=0x4000
    Mi lehet a probléma és hogyan tudnám frissíteni a telefont? Szeretném teljesen lepucolni a belső rendszert és frisset rátenni, úgy hogy az előző romból semmi se maradjon. Mivel még vodafone firmware van rajta majd ezután lett függetlenítve, most a gyári független menne rá amit innen töltöttem le: http://www.huaweidevice.com/worldwide/technicaIndex.do?method=gotoProductSupport&productId=4181

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák