Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz zack #9057 üzenetére

    nem csavarom, csak nem akarok olyat írni, ami jogilag esetlegsen megtámadható, nem írom gsm üzlet nevét, nem véletlenül írom, hogy volt olyan üzlet, nem pedig azt, hogy minden üzlet olyan..stb.
    amit idéztél, ott példál az áfás kontra nem áfás - vagy más szempontból problémás - számla különbözetére gondoltam, amikor például papíron használtnak adnak el egy telefont, és ahhoz van gyári gari, viszi is bőszen a vásárló később a telefont a gyártói szervizbe ha meghibásodik, és akkor van probléma, ha nem javítható és cserélni sem tudják azonosra, ekkor kérik a számlát a kompenzáció végett, és jöhetnek a gondok...
    ekkor nincs miért és kinek panaszkodni, a bolt mossa kezeit, hiszen a vevő által is aláírva a "használt" készülék vásárlása, nem is történt csalás - vagy egyéb bűncselekmény -, így kérdéses, hogy mennyire zárul sikeresen az ügy a telefon tulajdonosa szempontjából...
    vannak korrektebb üzletek, de nagyítóval kell keresni azokat, bár értem én, hogy védeni akarod a kedvenc üzletedet... :U
    a VI. kerületi üzletekkel kapcsolatban hosszú éveken át pláne érintett voltam, biztos örülnének neki, ha leírnám az okot is, amikor itt - vagy máshol - kérdezik, hogy miért nem javaslok egy boltot, bár részint nem is tehetném meg - ahol és amit igen, ott viszont hivatalos hatósági iratok készültek, tehát erős alapja van -, meg amúgy sem érdekem, csak annyit mondok, hogy igen vagy nem.

    a következő hozzászólásodra itt már nem reagálok, használd egészséggel a one típusú telefonodat! :)

Új hozzászólás Aktív témák