Új hozzászólás Aktív témák

  • #24633088

    törölt tag

    válasz Skillet #42122 üzenetére

    már bocsánat hogy így nevezlek de kicsit buta vagy. Ez egy fórum és nem helyesírási verseny. Talán azért nem érted mert nem értessz hozzá ami abból ered hogy butácska vagy csak próbálsz okosnak tűnni "ami nem olyan nagy baj csak kicsit idegesítő". "Stabil" hmmm a készítője a romnak nem potyára hívja ALFÁNAK (nikezre) gondolok mert a többiek (kivéve woh) csak nikez romjára teszik át a cm10-es apk és framework mappát egy másik fejlesztő romjából, ami egy hatalmas dolog "copy-paste" és bétának nevezik a sok butácska ember pedig örül neki ,hogy béta romja van nem pedig alfa :) (pedig ugyanaz csak cm10 framework amitől csak kapsz 1-2 extra beálítást ennyi). A flash playert a böngészőben értettem mert ugye tudod hogy ics-től feljebb nem támogatja az androidot az adobe flash player, csak egy "házilag" összerakott flash player van ami még a hivatalos jb alatt sem az igazi sebességű ha jól tudja a készítője. Mit is tud a jb amit az ics nem? Szerény véleményem szerint semmit, mert az apró lagok amimiatt bántották az ics-t azt javítottam a romban egy egyszerű kis sorocska hozáadásával a framework-res.apk-ban, amit megtalász az xda-n. Természetesen nem kötelező feltenned a romot, azért osztottam meg mert ahogy olvasgattam itt a fórumot sokan azért nem használják ezeket a szerinted stabil romokat mert nem akarnak komprumiszumokat kötni pl.: kamera kérdés, idővel bekövetkező lassulások stb. amik persze nem végzetes hibák csak bosszantóak szerintem, mert hamár "okostelefonom" van tudjam is normálisan használni minden funkcióját, necsak telefonálni meg sms-t küldeni meg netezni. (Remélem elég sok volt az írásjel, szép napot)
    ui.: az xdn igencsak felkapott lett marius qiss me alapú ics romja!

Új hozzászólás Aktív témák