Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ATM_automata

    őstag

    válasz .LnB #2 üzenetére

    Bocs srácok, nem láttam, hogy kikerült a cikk, plusz még külföldön is voltam :R

    .LnB

    Hehe, köszi! Ha lesz rá idő, írok bővebben is. A Daytona ovál pálya brutális hely volt, megsültünk az aszfalton...viszont átmentünk utána a mellette lévő Poker klub és agárpályára...nah, az volt legalább akkora élmény, mint az ovál pálya. :C

    osztraksajt

    Jó meglátások, köszi a kiegészítést. Mi az Alamo-tól béreltünk, egy élmény volt. :R Mi telefonnal navigáltunk, volt mind a 3 oprendszer /Windows, Apple, Android/ Legtöbbet a Windowos HERE map ment, hibátlan volt!

    PrometheusX

    Köszönöm! :R

    zolikaDB

    Nyaralás volt, március utolsó 2 hetében. Egyelőre nem tervezem, hogy kiköltözöm, de nem tudom még mit hoz az élet. Nekem már az is felüdülés, ha csak átmegyek az osztrákokhoz enni :DD Most is ott voltam pár napot, ezért nem láttam a cikk kikerülését.

    kmisi99

    Nem gondoltam, hogy ilyen információkra is lenne igény, de ha lesz rá időm akár meg is írhatom. Addig is nagy vonalakban a számok:
    Repjegy: 150.000.-Ft tokkal-vonóval
    Odakint elköltött pénz: 1700$ összesen /csak nekem/
    Ebből sok olyan tétel van, pl, szállás, kocsi, benzin ami az össz költség negyede, ami rám esett. Vezettem kint költség kezelést, így oszlott meg az elköltött pénz:
    Szállás 21°%
    Ajándékok 18%
    Étel 16%
    Ruha 13%
    Szórakozás/Belépők 12%
    Autó bérlés és díjak 8%
    Üzemanyag 2%

    adise

    Jogos a kérdés, mit vártál? :D

    [ Szerkesztve ]

    What else?

Új hozzászólás Aktív témák