Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Palika71 #94 üzenetére

    linkelnél néhány oldalt, hogy pontosan tudjam, szerinted mi a mérvadó?
    érdemes elolvasni a kijelzők tesztelésére szakosodott display mate...stb írásokat ezzel kapcsolatban, hogy meddig képes megkülönböztetni az emberi szem a ppi eltéréseket.
    nyilván van különbség a 326 és a 401 ppi között is, csak nem mindenki veszi észre - sőt! -, de amire reagáltam, ott más a két kijelző közötti meghatározó különbség, lévén eltérő technológiát alkalmaznak.

    Mr.Silkó; nem, én a saját véleményemet és tapasztalatomat írom le, és azt akkor is ha épp az aplle vagy a samsung ellen vagy mellett szól.
    amíg nekem az iphone 5s gyorsabb és stabilabb a kétmagos procival és az 1 gigabyte rammal, mint az azonos kategóriás samsung csúcstelefon a négymagos procival és a 2 vagy 3 gigabyte rammal, addig nem mondom azt, hogy miért nem tesz a telefonba az apple is jobb procit meg több ramot, viszont az android esetén egyszerűen kell a rendszernek az erősebb hardver.
    akinek adott hozzászólásomban válaszoltam, ő a nagyobb számokkal dobálózott, több ram, több megapixel...stb, de azoknak addig nem sok értelme van összehasonlítás szintjén, amíg nem mutatkozik meg érdemben a különbség.

    [ Szerkesztve ]

  • jozso1989

    őstag

    válasz Palika71 #94 üzenetére

    Persze, hogy van különbség! Egy 300 ppi-s iphone-on nekem simán feltűnnek a pixelek egy full HD-hoz képest. De pl. a telefonom mellé raktam a G3-at és hiszed vagy sem: A G3 sokkal élesebb volt.

    (#103) Cyberpunk: A Safarinak is elég 1 GB. Jah, nem, mert mindent újratölt...

    [ Szerkesztve ]

    HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

Új hozzászólás Aktív témák