Új hozzászólás Aktív témák

  • Laslow

    senior tag

    Azt gondoltam alap, hogy a képeket odaadják egy DVD-n.

    Amúgy a leglényegesebb szempont az, hogy az adott fotós honlapján a képeket végignézve azok tetszenek-e, vagy sem. Itt buktató lehet, ha egy cégnél több fotós is dolgozik, és nem a nekünk tetsző, a honlapra felrakott képeket készítő jön el az esküvőre, hanem egy kollégája. Fontos az egyéni szempontokra felhívni a fotós figyelmét (mi pl. mindenkiről kértünk pár közeli képet, ami nagyon jó ötletnek bizonyult).

    Ami meg az árazást illeti, sok-sok honlap képeinek átböngészése után 5-6 fotósnak küldtem el ugyanazt az ajánlatkérő emailt, szinte mind válaszolt is. A legtöbben szinte pontosan ugyanannyit kértek volna a szolgáltatásért, egy féláron vállalta ehhez képest, egy pedig leírta a személyes véleményét az ajánlatkérő levelemre, hogy szerinte mit kellene másképp, mint ahogy azt mi kitaláltuk - ezt nagyra értékeltem, de végül a fele áron dolgozó kollégát kerestük fel személyes találkozóra, meg is bíztuk, és elégedettek is voltunk a munkájával. Szóval csak azt akarom mondani, hogy az olcsóbb nem feltétlenül jelent rosszabbat.

    "A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

Új hozzászólás Aktív témák