Új hozzászólás Aktív témák

  • GeoPhoto

    tag

    válasz Sir Riccio #9 üzenetére

    Low budget esetén még be lehet próbálkozni a baráti körben lévő komolyabb fotósok körben, ha tényleg ismerjük az illetőt. Nem azért mondom, mert már sikerült 4 esküvőt fullban megcsinálnom :Y , hanem mert voltam olyan esküvőn ahol a profi fotós képeit simán überelte a két amatőr (az egyik én voltam :) ) által egy kicsit háttérbe vonulva készített képek.

    Persze most már a sajátomra nem a barátomat kérném meg, mert van egy igazán profivá vált ismerősöm, de lehet, hogy nála meg tényleg nem lenne hely egy évig.

    A baráti fotózásnak van még egy előnye, hogy eleve adott az oldottabb légkör, és ha esetleg szereti az ember a vicces képeket akkor azokat sokkal könnyebb megcsinálni.

    A fotózás végrehajtásában még sokat segíthet a násznagy, - már ha van - az egyik esküvőn olyan szinten a kezem alá dolgozott, hogy szinte profinak éreztem magam :D

    +1 lehet, hogy már nem nagyon akad, de pár éve még volt pár kósza filmes fotós, hát őket már inkább nagy ívben kerülném, mert ha normális áron dolgoznak akkor biztos, hogy muszáj spórolniuk a nyersanyagon, mert az ma már nagyon drága, az utómunkát meg el is lehet felejteni.

Új hozzászólás Aktív témák