Aktív témák

  • maniac

    senior tag

    Na vegre egy jo hir a skype-pal kapcsolatosan. Anno probaltam wine-nal ill. winex-szel de nem nagyon mutatott hajlandosagot a mukodesre. Ha vegre otthon leszek majd kiprobalom :). Egy dologra vagyok kivancsi hogy milyen demonnal muxik, vagy mindennel?

  • tripleflow

    csendes tag

    Skype rajongóknak!

    Elindult a Skype új szolgáltatása: lehet hívni vonalas és mobil telefonokat is a Skype-ről!!!


    Ez már ugyan nem ingyen van, de nagyon kedvezőek a percdíjak, ha akár csak a többi nagy internetes telefontársaság (pl. Net2Phone) áraival is hasonlítom össze, hogy a MATÁV-ról már ne is beszéljünk.


    SKYPE hívásdíjak (10, 20 és 50 eurós kártyákkal)
    Felhasználható 180 napig


    Átszámítva (2004. jún. 25)
    magyarországi vonalas hívás: 0.034 € = 8,6 Ft
    magyarországi mobil hívás: 0.184 € = 46,5 Ft


    Tehát látható, hogy a vonalas hívás mindenképpen jobban megéri így.


    Én szívesen áttérnék teljesen a SKYPE alapú telefonálásra, a probléma csak az, hogy a MATÁV megszüntette a MINIMÁL díjcsomag előfizethetőségét. A jelenlegi ADSL előfizetés mellett így már MATAV díjcsomagom (Felező csomag) feleslegessé vált. Megnéztem a MATÁV többi csomagját is, és hát mindegyik elég kedvezőtlen a SKYPE-hez képest, nem beszélve hogy nincs havídíj és tényleg baromi olcsó!!!


    A skype-s árakat itt tudjátok megnézni (kell hozzá regisztrálás után login/pw)
    https://secure.skype.com/store/myaccount.overview.html


    Most azon gondolkozom, hogy simán egyirányusíttatom a MATÁV vonalat. Van esetleg valakinek ilyen irányú tapasztalata? Ettől az ADSL-nek azért még elméletileg működnie kell még?


    Remélem, hogy nem kell két szolgáltatás (telefon + ADSL) árát megfizetnem azért , hogy egyet (ADSL) igénybe vegyek...

Aktív témák