Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Inarus

    addikt

    válasz szab.tam #782 üzenetére

    Huh! No nézzük:
    - Az oldalon található szöveget elviekben automatikusan kéne tördelnie a képernyő méretéhez viszonyítva. Tehát nagyít és vertikális scroll, mert többségében egy a képernyő szélességének megfelelő oszlopban olvashatod a szöveget. (Ez megy fektetett nézetben is, de nézetváltáskor újra kell tölteni az oldalt ahhoz, hogy érvénybe lépjen.)
    Ha ez így nem tetszik, van a mobil nézet, ahol az egész oldalt egy hasábba tördeli.

    - Nagyítás nincs, a betűméretet lehet a beállításokban három méretben állítani. (Legalábbis 5-ös alatt így van.)

    - Az 5-ösben - és talán a 4.2-ben is - van olyan lehetőség, hogy lements weblapokat, tehát nem csak könyvjelző, hanem tényleg lementi azokat. Talán van rá lehetőség, hogy a megfelelő mappába - amit nem tudok hol és milyen formában találod meg - beillesztve megnyitja a lementett lapot, de erre kicsi az esély. Valószínűleg saját formátumot használ és/vagy nem is boldogulna a nem általa mentettekkel.

  • k850

    addikt

    válasz szab.tam #782 üzenetére

    Szia! :)
    Nem sokáig használtam a 4.2, az is rég volt már. Én váltottam az 5-ös verzióra, nekem ez sokkal jobban bejön. Most az 5.1.21010 hu használom, eddig megvagyok vele elégedve.
    A PC-én is az Operát használom ezért tetszik, hogy hasonló az asztal megjelenítése. Ez a verzió sokkal többet tud, mint a 4.2, ezért nem is értem, hogy mért ragaszkodol hozzá.
    Szöveg másolása a weblapból, egyszerűbb a képek mentése, több oldalon tudsz egyszerre mozogni, jelszó mentés stb. Kinézetet választani viszont nem lehet, de betű méretet igen.
    Próbáld ki és majd eldöntöd, hogy melyik szimpatikusabb. ;)

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák