Új hozzászólás Aktív témák

  • Juszaka

    csendes tag

    Sziasztok.

    Sajnos gondom akadt az Opera Mini 4,7 telepítése során. Készülék amire telepíteni akartam a Samsung Shark volt. Egyébként Telenoros előfizető vagyok.
    A telepítés közben a következő hiba üzenet kaptam: Nem sikerült kapcsolódni az internetre. az internet beállításokhz nyissa meg a operamini.com/help címet az asztali böngészővel vagy lépjen kapcsolatba a szolgáltatójával.

    Ezt követően megpróbáltam egy régebbit, (3. verziót) azt sikerült feltelepítenem, de előtt is egy hasonló hiba üzenetet kaptam, majd egyszer csak elindult, a google bejön, de semmit nem tudok megnyitni, mert szintén ugyan ezt a hiba üzenetet kapom. :(

    Tudnátok nekem segíteni abba, hogy miért nem sikerült az újabb verziót feltelepítenem?

    Egyébként a készülék saját böngészőjével sikerült neteznem, nem értem hogy miért nem tud csatlakozni az Opera. Igaz a telefon böngészőjének használata közben néha kaptam olyan üzenetet, hogy nem sikerült biztonságos csatornát létrehozni, vagy legalább is hasonló hiba üzenetet. Ez ellen lehet valamit tenni? Ha igen hogyan?

    Előre is köszönöm a választ.
    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák