Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shev7

    veterán

    válasz bambano #107 üzenetére

    mivan? mirol beszelsz? miert dolne ossze? mit csinal az smtp szerver ha nem tudja abban a pillanatban tovabbitani az uzenetet? var, es megprobalja kesobb nem? mi a kulonbseg?

    ''#108: Tehát ha a 3gpp/ims-nek az a nagy előnye, hogy nyilván lehet tartani, hogy ki kitől szeretne levelet fogadni, és az smtp szervereknél is nyilván lehet tartani, hogy ki kitől szeretne levelet fogadni, AKKOR miért kellene lecserélni az smtp-t ims-re?''

    Nemtom, smtp-ben nyilvan lehet tartani? szerintem nem, es szerintem nem is irtam ilyet.

    SMTP-ben lehet feladot hamisitani? Szerintem igen. Ez jo? Szerintem nem, es ez egy oriasi biztonsagi res, mar csak emiatt is erdemes vegiggondolni az smtp protokoll lecsereleset. Egyszeruen elavult. Amikor kitalaltak akkor meg azt sem tudtak mi az a spam. Amirol nem tudunk, az ellen nem tudunk vedekezni. Konnyu azt mondani, hogy ha nem lennenek zombi gepek nem lenne spam, es a microsoft a hibas mert tele van biztonsagi ressel az oprendszer, amit kihasznalnak a spamek kuldoi, de az miert nem problema, hogy az smtp biztonsagi szempontbol nem megbizhato?

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

Új hozzászólás Aktív témák