Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fontos?

    tag

    válasz #52815360 #277 üzenetére

    Te nem érzed magadon az iróniát?

    Azért, mert egy cég úgy dönt, hogy záró képernyőn saját reklámokat fog megjeleníteni, máris advert, meg adatlopást és hasonlókat kiáltotok?

    @Tomtynak:

    "A lószart! A Safe Harbour-nak mi a halál köze van a Windows verziókhoz? Vagy egyáltalán az MS-hez? A SH az európai állampolgárok adatainak USA általi kezeléséről szól. Félrebeszélsz."

    Tényleg nincs???
    "
    Big companies such as Microsoft, Apple Inc., Facebook Inc. and the Google unit of Alphabet Inc. have reacted to the European Union court ruling by saying they had other mechanisms in place (known as model clauses) to ensure they complied with European data-protection laws, but those clauses are set to come under increased scrutiny by data-protection authorities in Europe unless a new Safe Harbor deal is implemented. Meanwhile, a powerful group of data-protection authorities across Europe are also meeting to finalize new measures to help scrutinize these mechanisms and prohibit the transfer of data outside the EU if necessary."

    Ti akármit kiálthattok, boszorkányüldözés szinten rémhírekben bízva, hülyeségeket állíthattok, míg elvárva én bizonygatok, ti le se sz@rjátok azokat és fújjátok tovább....

    Hát higyjetek, amit csak akartok és csináljatok, amit csak akartok, engem ugyan nem érdekel már a világfájdalmatok ! :D

    Már azt is bánom, hogy elfogadtam a meghívást ehhez a cikkhez! :U

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XNBP18nrRdw#!

Új hozzászólás Aktív témák