Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bocsika

    aktív tag

    Vajon miért megy még ennyire az xp szekere. Mert az embereknek nincs pénze 2-3 évente lecserélni a gépét. Egy mezei átlagfelhasználónak egy p4/celeron gépen van. 1 giga rammal. Netezik, msnezik, avi vagy dvd filmet néz és mp3-at hallgat, talán még használja a wordöt is. Az ilyen még a vírusírtót sem teszi fel. Minek fejlesztene. Ha meg feleteszi erre a gépre a win7-et akkor meg látja hogy összetrágyázza magát a gép és követeli vissza az xp-t. Mert azzal elvan mint a befőtt.
    3 hónapja tettem újra a szomszéd lány gépét mert újat vettek asszem 80-90 ért (csak a gép). A boltosok beletukmáltak nekik Intel core e szériás procit asszem 2 giga ram volt és az alaplapon volt videokártya, de azért beledumáltak a boltosok egy HD3450 est is. Szigorúan XP-t kellett neki raknom rá. De már legalább Office 2007 et használt mert azt tanulta a suliban.
    + az előző gépük annyira vírusos volt hogy 1 óra alatt indult el és 2 óra alatt állt le. De akkor is csak azért hívtak át mert nem jött be az iwiw. :W

    Az ilyen vagy akkor vesz gépet ha meghal a drága vagy ha össze gyúlt valamennyi pénz amit nagyzolva akarnak "elverni".
    Idézet a szomszédból: Neked milyen géped van. Válasz (mindig nagyobbat mondjunk a másiknál) Öt enter-es. :DDD

  • bocsika

    aktív tag

    válasz Morden24 #86 üzenetére

    Az a legnagyobb baj hogy hiába internetezik a nép sajnos még taszítja is az információt. Bemegy a boltba. Rámutat a legcsillogóbb házra amire a pénztárcáján belül a legnagyobb szám van írva. pl.: 2*3000mhz=6000mhz és örül a maga tudatlanságában, hogy nincs ilyen a szomszédnak. Ha az ember kivágja a fizetése 1.5 szeresét (vidék) az ablakon akkor először kérjen ajánlatot majd kérdezzen meg 2-3 embert. Vagy ha irtózik az emberektől, vagy fél hogy hülyének nézik akkor legalább üsse be a google-ba. Mennyi hülyeséget megjavítottam már amihez lövésem sem volt csak beírtam a keresőbe. Arra van idejük hogy msn-en meg telefonon "zaklassanak". De a leírást nem olvassa el. Töltsem le valahonnan én és nézzem meg. :W Bezzeg a divatcikkekért betudja írni hogy LV.
    Boltosokról. Öcsém munkatársának kellett új gép. Mondta mennyi van rá, mi kellene. Összeválogattam neki az Iponból és mondtam hogy öcsém munka után 1 óra alatt beüzemeli neki. De nem akkor is bement a boltban a listával. Ott lazán rávágtak neki +10% árat. És a Phenom II + 5750 combóhoz próbáltak eladni neki egy 650 es tápot, hogy nem fogja vinni az eddigi 350 es. De mikor mondta hogy ennyi pénze már azért nincs akkor mindjárt jó volt az a 350-es. Még így is jól járt meg az öccse. Hasonló teljesítményű gépet rakatott ott össze 3 hónappal azelőtt 160ért. Ez meg volt 85 így.

Új hozzászólás Aktív témák